Salvador Dali färgetsning
Valmis
2016-09-19
405102
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
DALI Salvador (1904-1989): "Oreja mojada" ur "Les Caprices de Goya de Dali", 1977, signerad Dali 24/200, färgetsning, 23x16 cm