Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALI Salvador (1904-1989): "Oreja mojada" ur "Les Caprices de Goya de Dali", 1977, signerad Dali 24/200, färgetsning, 23x16 cm
405102
2016-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här