Salvador Dali färgetsning

Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI Salvador (1904-1989): "Oreja mojada" ur "Les Caprices de Goya de Dali", 1977, signerad Dali 24/200, färgetsning, 23x16 cm

405102

2016-09-19