Carl Milles Tema

Carl Milles Tema
Carl Milles Tema
Carl Milles Tema
Carl Milles Tema
Carl Milles Tema
Carl Milles Tema
Carl Milles Tema
Carl Milles Tema

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MILLES, efter (1875-1955): Lilla europahuvudet, signerad C Milles, patinerad brons, höjd excl 12,5 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

smärre slitage

405104

2016-10-23