Bo Yson Sjöberg
2016-09-14
405107
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BO YSON SJÖBERG (1915-1994), Katter, signerad "Boysons", olja på pannå, ca 23,5 x 34