Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BO YSON SJÖBERG (1915-1994), Katter, signerad "Boysons", olja på pannå, ca 23,5 x 34
405107
2016-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här