Bo Yson Sjöberg

Bo Yson Sjöberg
Bo Yson Sjöberg
Bo Yson Sjöberg
Bo Yson Sjöberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO YSON SJÖBERG (1915-1994), Katter, signerad "Boysons", olja på pannå, ca 23,5 x 34

405107

2016-09-14