Louis Cane

Louis Cane
Louis Cane
Louis Cane
Louis Cane

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): La petite Afrique, signerad och daterad på fram- och baksida Cane 1985, olja på duk med collage, 73 x 92 cm

4:e december

405127

2016-12-04