Alberth Eldh

Alberth Eldh
Alberth Eldh
Alberth Eldh
Alberth Eldh

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ALBERT ELDH (1878-1955): Landskap, olja på duk, signerad samt daterad 1943, ca 54x44 cm

405130

2016-09-21