Spegel karl johanstil

Spegel karl johanstil
Spegel karl johanstil
Spegel karl johanstil
Spegel karl johanstil
Spegel karl johanstil
Spegel karl johanstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, karl johanstil, fanér i mahogny, fasettslipat glas, dekor i förgylld brons, ca 109x65 cm

Förgyllning med slitage

405131

2016-09-13