Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, karl johanstil, fanér i mahogny, fasettslipat glas, dekor i förgylld brons, ca 109x65 cm
Förgyllning med slitage
405131
2016-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här