Karl Momen skulptur

Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): "Metaphor - Tree of Utah", signerad daterad och numrerad Metaphor 1984, 126/1500, Momen, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med stenplatta ca 22,5 cm

405135

2016-09-14