Fat i porslin K ina

Fat i porslin K ina
Fat i porslin K ina
Fat i porslin K ina
Fat i porslin K ina
Fat i porslin K ina
Fat i porslin K ina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrblått med dekor i famille rosefärger av figurscen på palatsträdgård, ca 28x25 cm

Kantnagg, lagat brätte

405136

2016-09-14