Hans Ripa oljemålning
2016-09-14
405140
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med fågelbur, signerad Ripa, olja på pannå, ca 92x71 cm