Hans Ripa oljemålning

Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med fågelbur, signerad Ripa, olja på pannå, ca 92x71 cm

405140

2016-09-14