Sven Sahlberg oljemålning

Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SVEN SAHLBERG (1909-2008): Landskapsbild, signerad S Sahlberg, olja på pannå, ca 21x51 cm

405145

2016-09-14