Sven Jonson Halmstadgruppen

Sven Jonson Halmstadgruppen
Sven Jonson Halmstadgruppen
Sven Jonson Halmstadgruppen
Sven Jonson Halmstadgruppen
Sven Jonson Halmstadgruppen
Sven Jonson Halmstadgruppen

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN JONSON (1902-81): Surrealistisk figurscen, signerad Sven Jonsson -53, olja på duk, ca 22x27 cm

Smärre tryckskada

405147

2016-09-14