Esaias Thorén Halmstadgruppen

Esaias Thorén  Halmstadgruppen
Esaias Thorén  Halmstadgruppen
Esaias Thorén  Halmstadgruppen
Esaias Thorén  Halmstadgruppen
Esaias Thorén  Halmstadgruppen
Esaias Thorén  Halmstadgruppen

Klubbat för:

6 200 SEK

8 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Ansikte och vas, signerad och daterad E. Thorén -47, gouache, 26x37 cm

405149

2016-09-14