Axel Olson Halmstadgruppen

Axel Olson Halmstadgruppen
Axel Olson Halmstadgruppen
Axel Olson Halmstadgruppen
Axel Olson Halmstadgruppen
Axel Olson Halmstadgruppen
Axel Olson Halmstadgruppen

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): "Stenkrossen Söndrum", signerad Axel Olson -30, olja på duk, ca 32x66 cm

405151

2016-09-14