Henri Sert blandteknik

Henri Sert blandteknik
Henri Sert blandteknik
Henri Sert blandteknik
Henri Sert blandteknik
Henri Sert blandteknik
Henri Sert blandteknik

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRI SERT (1938-1964): Komposition med häst, signerad och daterad 1960, blandteknik, ca 56x78 cm.

405153

2016-09-14