Oljemålning med flicka

Oljemålning med flicka
Oljemålning med flicka
Oljemålning med flicka
Oljemålning med flicka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka vid fotogenlampa, olja på pannå, ca 35x43 cm

Skador på duken, krackeleringar, färgbortfall

405154

2016-09-14