Claes Oldenburg färgetsning
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLAES OLDENBURG (1929-1997):"Colossal tea bags in a city square"1976, signerad och numrerad Oldenburg 10/20, färgetsning 37x47,5 cm, blindstämpel Crown Point Press, John Slivon
LITTERATUR: Axom & Platzker 151
405160
2016-09-19