Adda Bonfils skulptur
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ADDA BONFILS, skulptur, "Arbejdslyst/ Arbetslust", 2-delad, signerad och daterad 10Juli 1917 A.B. i botten stämplad stämplad Carl Stenders Kunstforlag / P. Ipsen / 43, höjd inklusive sockel ca 14 cm
Sockel med nagg
405162
2016-09-14