Adda Bonfils skulptur

Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur
Adda Bonfils skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ADDA BONFILS, skulptur, "Arbejdslyst/ Arbetslust", 2-delad, signerad och daterad 10Juli 1917 A.B. i botten stämplad stämplad Carl Stenders Kunstforlag / P. Ipsen / 43, höjd inklusive sockel ca 14 cm

Zustandsbeschreibung

Sockel med nagg

405162

2016-09-14