Hon-en katedral/historia

Hon-en katedral/historia
Hon-en katedral/historia
Hon-en katedral/historia
Hon-en katedral/historia
Hon-en katedral/historia
Hon-en katedral/historia

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NIKI DE SAINT PHALLE, JEAN TINGUELY, P O ULTVEDT
"Fragment of Hon", multipel med fragment av verket "Hon", signerad och numrerad Niki de Saint Phalle samt P.O. Ultvedt och Jean Tinguely, 86/150
I. 15x16 / 37 x 30 cm
Skador: Något slitage

405169

2016-09-19