Karmstolar 1 par salongsbord

Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord
Karmstolar 1 par salongsbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, SALONGSBORD, 1900-talets början, England, bemållad dekor, rottingklädda, sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd ca 72, diameter 60 cm

Rotting med skador, en karm lagad

405170

2016-09-13