Ivan Stern blandteknik

Ivan Stern blandteknik
Ivan Stern blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAN STERN (Ryssland/Sverige, född 1975): Landskap, signerad Ivan Stern, akvarell/gouache på papper, ca 22 x 47 cm

405178

2016-09-14