Soppslev silver 1800-tal

Soppslev silver 1800-tal
Soppslev silver 1800-tal
Soppslev silver 1800-tal
Soppslev silver 1800-tal
Soppslev silver 1800-tal
Soppslev silver 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, KOMPOTTSKED, SKEDAR, silver, 18/1900-tal, soppslev 1833, längd ca 41 cm, silvervikt ca 150 g

Slitage, gravyr

405187

2016-09-14