Arne Jones vitmetall
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JONES (1914-1976): "Spiral Åtbörd", signerad och daterad A Jones -61, vitmetall, svart sockel i trä, undertill med plakett i silver "Gåva från Norrköpings Stad" stämpel 1962, höjd inkl sockel ca 16 cm
405206
2016-09-14