Arne Jones vitmetall

Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall
Arne Jones vitmetall

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE JONES (1914-1976): "Spiral Åtbörd", signerad och daterad A Jones -61, vitmetall, svart sockel i trä, undertill med plakett i silver "Gåva från Norrköpings Stad" stämpel 1962, höjd inkl sockel ca 16 cm

405206

2016-09-14