Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TORD LAGER (född 1942): Interiör, signerad och daterad 1972, olja på duk, 103x145 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
duken med skada
405212
2016-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här