Tord Lager Tema

Tord Lager Tema
Tord Lager Tema
Tord Lager Tema
Tord Lager Tema

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORD LAGER (född 1942): Interiör, signerad och daterad 1972, olja på duk, 103x145 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

duken med skada

405212

2016-11-20