Byrå i rokokstil
2016-09-15
405229
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1900-tal, med stenskiva, patinerade metallbeslag, fanerad i flera träslag, höjd 81, 100x53 cm, nyckel finns
Fanérskador