Edvin Ollers

Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E.Ollers 1945, olja på duk, ca 32 x 39 cm

405244

2016-09-14