Eric Olson - Optochromi

Eric Olson - Optochromi
Eric Olson - Optochromi

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERIC H OLSON (1909-1996): Optochromi, signerad och daterad Eric H. Olson -72, två glas med polariserande och dubbelbrytande filter, bottenplatta i svart plexi, höjd 28 cm

405248

2016-09-16