Carl Wilhelmson Tema

Carl Wilhelmson Tema
Carl Wilhelmson Tema
Carl Wilhelmson Tema
Carl Wilhelmson Tema

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928): Segelbåt i solnedgång, signerad C. Wilhelmson, olja på pannå, 21x31 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

405252

2016-11-20