Carl Kylberg Tema

Carl Kylberg Tema
Carl Kylberg Tema
Carl Kylberg Tema
Carl Kylberg Tema

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Stilleben, signerad CK, olja på duk, 30x38 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

405253

2016-11-20