Bordslampa Atelje Lyktan

Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan
Bordslampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATELJE LYKTAN, bordslampor, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd inkl skärm ca 60 cm

Slitage, fläckar

405277

2016-09-15