Bruno Mathson fåtölj Pernilla
2016-09-15
405294
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BRUNO MATHSON, vilfåtölj, "Pernilla", DUX, Karl Anderson, klädd i brunt fårskinn, brännmärkt, daterad 1962, längd ca
smärre slitage