Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
JAN JOHANSSON, skål, Orrefors, Graal, dekor av hästar, signerad ORREFORS Graal Nr 223-69 Jan Johansson, höjd ca 16, diameter ca 16 cm
Smärre repor på mynningskanten och i botten
405310
2016-09-15