Jan Johansson skål Orrefors

Jan Johansson skål Orrefors
Jan Johansson skål Orrefors
Jan Johansson skål Orrefors
Jan Johansson skål Orrefors
Jan Johansson skål Orrefors
Jan Johansson skål Orrefors

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

JAN JOHANSSON, skål, Orrefors, Graal, dekor av hästar, signerad ORREFORS Graal Nr 223-69 Jan Johansson, höjd ca 16, diameter ca 16 cm

Smärre repor på mynningskanten och i botten

405310

2016-09-15