Karmstolar och bord

Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord
Karmstolar och bord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, BORD, 1900-talets första hälft, kinesiserande dekor, stolar med sits och rygg i rotting, bord med låda i sargen, bordets mått, höjd ca 67 cm, 42x61 cm, stolarnas sitthöjd 43 cm

Slitage, bortfall

405325

2016-09-15