Karmstolar och bord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, BORD, 1900-talets första hälft, kinesiserande dekor, stolar med sits och rygg i rotting, bord med låda i sargen, bordets mått, höjd ca 67 cm, 42x61 cm, stolarnas sitthöjd 43 cm
Slitage, bortfall
405325
2016-09-15