Cesare Mainella, oljemålning

Cesare Mainella, oljemålning
Cesare Mainella, oljemålning
Cesare Mainella, oljemålning
Cesare Mainella, oljemålning
Cesare Mainella, oljemålning
Cesare Mainella, oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CESARE MAINELLA (1885-1975): Venedig, signerad c Mainella, olja på duk, 40,5 x 50 cm.

405344

2016-09-15