Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CESARE MAINELLA (1885-1975): Venedig, signerad c Mainella, olja på duk, 40,5 x 50 cm.
405344
2016-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här