Stolar rokokostil
2016-09-15
405367
| Klubbat belopp | 15 500 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 10 st, rokokostil, 1900-tal, gråmålade, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 109 cm
Bruksslitage, sprickor