Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-tal, gråmålad, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

405371

2016-09-15