Fåtöljer Room

Fåtöljer Room
Fåtöljer Room
Fåtöljer Room
Fåtöljer Room

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROOM, fåtöljer, 1 par, 1900-talets slut, ljus klädsel, lös sitt- och ryggplymå, ben i ek, höjd ca 70, 60x95 cm, avtagbar klädsel

Bruksslitage, smärre fläckar

405377

2016-09-15