Skrivbord gustaviansk stil
2016-09-15
405381
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, fanerade med mahogny, beslag och fothylsor i mässing, 3 lådor i sargen, läderklädd skiva, höjd ca 76, 123x88 cm, nyckel finns
Slitage, ben lagningar, en låst låda