Fleischmann tågset spår 0

Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0
Fleischmann tågset spår 0

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLEISCHMANN TÅGDELAR, spår 0, 1940-50-tal, bestående av ellok 335, 2 st elektriskta ånglok med tender 350, elektriskt ånglok 325, urverksdrivet ånglok U320?, tankvagn "Aral" 485, kylvagn 462, godsvagn 460, godsvagn 480, 2 st personvagnar 400, 6 st personvagnar 402, 3 st bagagevagnar 401, bagagevagn 403, öppen godsvagn 450 samt 455

Funktioner ej testade, diverse skador, delar saknas

405382

2016-09-21