Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
DINKY TOYS MILITÄRFORDON, 6 st, 1950-60-tal, bestående av: 2 lastbilar 623, lastbil 626, 2 st., 621 samt fordon 688
Skador
405390
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här