Militärfordon Dinky Toys

Militärfordon Dinky Toys
Militärfordon Dinky Toys
Militärfordon Dinky Toys
Militärfordon Dinky Toys
Militärfordon Dinky Toys
Militärfordon Dinky Toys

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

DINKY TOYS MILITÄRFORDON, 6 st, 1950-60-tal, bestående av: 2 lastbilar 623, lastbil 626, 2 st., 621 samt fordon 688

Skador

405390

2016-09-21