Tamburmajorer 1970-tal IKEA

Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA
Tamburmajorer 1970-tal IKEA

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJORER, 1 par, IKEA, 1970-tal, svart och vitlackerad metall, svängbara armar, höjd 172 cm

Slitage

405391

2016-09-15