Stolar delvis Thonet

Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet
Stolar delvis Thonet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, snarlika, 1900-talets början, varav 4 st märkta Thonet, böjträ, sitsar i rotting (2)/ stoppade sitsar (2), genombruten sits i trä, sitthöjd ca 46 cm

Stolarna ngt ostadiga, en skadad sits, sitsar med smärre skador

405393

2016-09-15