Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med bricka, Uppsala Ekeby, signerat och daterade H Östergren 1926, underrede i björk höjd ca 60, diamter 50 cm

Krackelyr

405394

2016-09-15