Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Hästar i flykt, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1930, patinerad gips, höjd 24, längd 56 cm
Nagg, lagning
405397
2016-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här