Jussi Mäntynen skulptur

Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Hästar i flykt, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1930, patinerad gips, höjd 24, längd 56 cm

Nagg, lagning

405397

2016-09-24